KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12286455
nr 1228 6455
Harry Moberg
(1927-2018), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 9/25. Motivet: 25x20 cm
Harry Moberg, svensk bildkonstnär född 1927, död 2018.
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 14 januari 2019
kl 20:33:08
11/1 22:48:50
150 kr
14/1 20:26:58